הצגת בלוגים השייכים ל: כל הקטגוריות  

 
  • תקליטן או להקה? בחירת המוזיקה לבת מצווה!

 
 

אחת ההתלבטויות המובילות בתחום האירועים בכלל ובאירועי בנות מצווה בפרט היא ההתלבטות בנושא המוזיקה. בסופו של יום חוזרת ועולה השאלה. מה עדיף לאירוע בת מצווה? תקליטן או להקה?

בכתבה זו נפרוש בפניכם את היתרונות והחסרונות שיש לכל אחד מהם, תקליטן או להקה, וכך תוכלו לקבל את ההחלטה עבור אירוע בת המצווה שלכם.

יתרונות לבחירת תקליטן לבת מצווה
תקליטן יכול לנגן כל מוזיקה שתבקשו ממנו. רוב התקליטנים מחזיקים ברשותם שפע של מוזיקה בסגנונות שונים ומגוונים, ולכן רוב הסיכויים שאם תבקשו מהתקליטן לנגן שיר מסויים, יהיה לו את השיר שביקשתם לשמוע ברשותו. להקה לעומת זאת מוגבלת לשירים שהיא מכירה ושולטת בהם. יתרון נוסף בבחירת תקליטן לבת מצווה הוא הרצף של המוזיקה לכל אורך האירוע. תקליטן מקצועי ומנוסה ידע לתפעל את עמדת המוזיקה כך שבכל רגע תישמע מוזיקה מתאימה.

סיבות לבחירת להקה לבת מצווה
להקה לבת מצווה לאחר שמנינו כמה יתרונות לבחירת תקליטן לבת מצווה, נציין כעת את הסיבות לבחירת להקה לאירוע בת המצווה.

יש כמה סוגים של להקות לאטרקציות לבת מצווה. יש להקות שמופיעות עם חומרים מקוריים שלהן ואילו להקות אחרות מופיעות עם קאברים. בהופעה חיה של להקה יש אנרגיות שלא ניתן לייצר בהשמעת מוזיקה. להקות בת מצווה יוצרות קשר עם הקהל, מלהיבות ומשלהבות אותו לרקוד ולעשות שמח. סיבה נוספת להעדפה של להקה על פני תקליטן היא האפשרות שלכם להגשים חלום ולהזמין את הלהקה או האומן האהוב עליכם להופיע אצלך בבת מצווה. קחו בחשבון שהזמנת להקה לבת מצווה כרוכה בהוצאה כספית שאינה מבוטלת. הופעה של שעה אמורה לעלות סדר גודל של 5-6 ספרות. קחו בחשבון שהאומנים המוכרים מוזמנים זמן רב מראש וגובים סכומי כסף גבוהים במיוחד.

למה לבחור אם אפשר גם וגם?
אם שיחק לכם המזל, וכסף לא מהווה מכשול, אל תהססו, הזמינו גם וגם. שלבו בין התקליטן ללהקה במהלך האירוע- סכמו עם הלהקה שהיא מופיעה בתחילת הערב, ואילו התקליטן ילווה את הרוקדים באירוע בת המצווה עד לשעות הקטנות של הלילה.

 

עדיין אין תגובות לבלוג הזה.היו ראשונים להגיב

 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI