הצגת בלוגים השייכים ל: מסביב לחתונה  

 
  • איך לבחור אולמות וגני אירועים לחתונה מוצלחת

 
 

אחד מהגורמים המכריעים ביותר במסגרת מרבית האירועים שנערכים כיום, קשור ישירות למקום של האירוע. ישנו מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לבחירת המקום בו יתקיים האירוע החל מאולמות וגני אירועים וכלה במקומות לא מקורים בחיק הטבע. במאמר הנוכחי נציג בפניכם מספר שלבים מרכזיים לבחירה מוצלחת בגן אירועים, על מנת שגם האירוע שלכם יסחף שלל מחמאות ולא יישכח שנים ארוכות.

חתונה בגן אירועים

חישוב כמות המוזמנים לאירוע

לאחר שהבנו את החשיבות הרבה שיש לאולם אירועים או לכל מקום אחר בו מתקיים האירוע ניתן לגשת לתכנון השלבים המרכזיים לבחירה גן האירועים. המבחר בשוק עצום, ואי לכך מן הראוי שתקדישו לחיפוש את מלו תשומת הלב, הזמן, האנרגיות והמאמצים הנדרשים. ראשית עליכם להגדיר מראש את כמות המוזמנים ורק אז להתחיל לסנן כמה אופציות קיימות. במידה ומדובר בהפקת ענק מן הסתם תעדיפו אולם אירועים מרווח דיו שמציע במסגרת רחבת ריקודים גדולה, עליה יוכלו לפחות חמישים אחוז מן האורחים לפזז בהנאה.

אולם אירועים בראשון

התייחסות למיקום הגיאוגרפי של אולם האירועים

אם ומדובר באירוע אינטימי שכולל רק מאה אנשים או אפילו פחות, אולי עדיף לבחור מסעדה שמציעה חדר פרטי עבור אירועים. לאחר מכן התייחסו למקום מגוריהם של מרבית המוזמנים ובהתאם לכך השתדלו לבחור גני אירועים שיאפשר לכולם להגיע בצורה מהירה נוחה ופשוטה יחסית, בין אם מדובר בהגעה על ידי תחבורה ציבורית ובין אם מדובר ברכבים פרטיים. ברוב המקרים, אולמות אירועים במרכז הארץ, יהיו אידיאליים עבור כולם, שכן הם אינם רחוקים מדי מאזור הצפון או מאזור הדרום.

המלצות לבחירת אולמות וגני אירועים לפי מיקום:

עיצוב וסגנון האירוע

בשלב האחרון יהיה עליכם להקדיש תשומת לב מיוחדת לאופי האירוע שלכם לרבות הסגנון והטעם האישי של קהל המוזמנים. וודאי שאלו צריכים גם להביא בחשבון את העדפותיכם האישיות, יחד עם זאת השתדלו להימנע מבחירה קיצונית של אולם אירועים, שאמנם יספק לכם את מלוא מבוקשכם אך יותיר את מרבית האורחים משועממים וחסרי עניין. במסגרת השלב הזה שימו לב לעיצוב התפאורה באולם האירועים, לקונספט המרכזי ולאמירה שהוא משדר והשתדלו לערוך התאמה בין מה שצוין לעיל לבין העיצוב.
 

3 תגובות

הוסיפו תגובה לבלוג

3

מקום ממש מעולה

פורסם ע"י :  שפע מגנט
ב- 03.09.2016, 23:56

 
זכור לי ממש לטובה לאחר שהוזמנו לשם כספקי
מגנטים לאירועים
 
 
2

כתבה מצוינת!

פורסם ע"י :  לרה
ב- 23.07.2016, 01:45

 
כתבה מצוינת. בדיוק מה שהייתי צריכה.

מישהו מכיר במקרה את חברת plannerz.co.il? אשמח לחוות דעת.
 
 
1

מגנטים לחתונה

פורסם ע"י :  מגנטים לחתונה
ב- 19.07.2016, 08:35

 
http://yoyomagnet.com/

מגנטים לחתונה זה עסק למקצוענים.
 
 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI