הצגת מאמרים השייכים ל:

 
 
 

טראש דה דרס :: Trash The Dress

חתונות הן אלגנטיות ויפות, זה הזמן להיות נסיכה ולהרגיש היפה ביותר!

ובכן, לא תמיד כך...

במהלך השנים עולה רמת הציפיות מחתנים וכלות מצלמי החתונה שלהם לגבי תמונות החתונה והם, רוצים לראות תכנים הרבה יותר מעניינים מאשר בצילומי חתונה רגילים ונפוצים.

טראש דה דרס הוא סגנון צילום לחתנים וכלות,  בו עומד במרכז הניגוד שבין לבישת שמלה לבנה לכלה ולבוש אלגנטי לחתן לבין הסביבה שבה שהם נמצאים.

טראש דה דרס הנו האמנות של השמדה או פירוק שמלת החתונה, ויצירת תוכן חדש שהזוג יתגאה להציג. יצירת מופת זו נוצרת בהרס יצירתי של השמלה, בים, במוסך, ע"י צבע, לכלוך ואפילו שריפה.

יש הטוענים כי המגמה החלה בשנת 2001 על-ידי צלם חתונות בלאס וגאס. עם זאת נעשה שימוש סמלי בהריסת שמלת החתונה בהוליווד עוד בשנת 1988 כאשר מג קאמינגס רצה לתוך האוקיינוס בשמלת הכלולות שלה לאחר שחתונה נקטעה ע"י כמה תככנים.
(סדרת הטלויזיה Sunset Beach – Soap Opera).

מאז הסגנון התפשט ברחבי העולם ובעיקר בבריטניה, ולאחרונה טרנד זה החל לתפוס תאוצה גם בארץ.

לרוב צילומים אלו נעשים אחרי החתונה ולפעמים גם לפניה, והסימליות שבדבר היא שהחתונה כבר נעשתה ושימוש נוסף בשמלה כבר לא יעשה לעולם, לכן אפשר להשמידה.

לא משנה אם בחוף הים או ביער בשעות הלילה, טראש דה דרס יכול להיות זיכרון החתונה הנועז ביותר מהחתונה שלכם. בניגוד לתמונות מיום האירוע, הטקסים, ההידור והממלכתיות, בצילומי טראש דה דרס ניתן לתפוס גם את החלק הפראי שבכם, החלק שבו אתם השחקנים האמיתיים במשחק החיים, בסביבה אמיתית וטבעית.

טראש דה דרס

טראש דה דרס

Trash the dress, brides! It’s one of the rare moments that you’ll love to get dirty!

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI