הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
 
 

כולנו מכירים את ברכת הכלה הדתית המגיעה בשני נוסחים: נוסח אשכנז ונוסח ספרד. ללא ספק מדובר במלל יפה , אולם קבוע, אחיד ולא, אין בו נימה פרטית או אישית.

אני מאמינה כי ערב החתונה, הוא אחד מן הארועים המרגשים ביותר בחייהם של בני זוג, ערב החתונה הוא ערב המסמל את המעבר מחיים של רווקות לחיים של שותפות, 
של הגשמת חלומות, של בחירה ובעיקר של יצירת מציאות יחד, מציאות שנולדה מאהבה.

כלות רבות פונות אלי ומגיעות  על מנת שאכתוב עבורן את ברכת כלה אישית ואני, יושבת איתן ומאזינה לסיפור האהבה הפרטי והמרגש של כל כלה וכלה ולאחר מכן הופכת את המילים הפרטיות כל כך לברכה, לתפילת אהבה אמיתית, אותה  מקריאה בכלה ערב חתונתה או צועדת לבנה ויפה כשזו מתנגנת ברקע וקולה נשמע.

 

ברכת כלה

בזמן האחרון יותא ויותר זוגות פונים אלי בבקשה שאכתוב עבורם נדרים חתונהמשותפים, מילות אהבה, הבטחות, התחייבות והודיה. שאחרי הכל, הרי אין מאורע מדויק יותר מערב חתונ, מחגיגה של אהבה ופתחם של לחיים חדשים כדי להבטיח ולומר כך שכולם ישמעו, כמה טוב לכם, כמה אתם מאושרים וכל כך מאוהבים.

אני מודה, שגם היום אחרי שנתיים וחצי של כתיבת ברכות כלה, נדרים לחתונה, ומכתבי אהבה מדהים אותי כל פעם מחדש לגלות כמה חשיבות (שברובה מוצדקת) הכלה והחתן מייחסים לצבע המפיות ולעריכת השולחן, לבחירת הרב ולסידור האורחים והפרחים, אבל לדאוג שבכל ההמולה וההתרגשות יהיה רגע אחד שכל כולו שלהם ורק להם, רגע ששזור במילות אהבה מרגשות באמת, רגע בו הם מתחייבים ומדברים אחד אל השנייה, הזמן היחיד בערב החתונה בו הם יכולים להקריא או להקליט כל מה שהם באמת מרגישים.

דווקא את זה, הם לפעמים שוכחים, אז אל, אל תשכחו להעניק במתנה מילים, כי מילים זכרון שנחרט בלב ובנפש ונשאר לנצח :-)

לפרטים והזמנות: שחר הדר: textora@gmail.com

מוזמנים לבקש באתר שלי - www.textora.com

ובטור שלי ב Ynet -  מילים של אהבה

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI