הצגת מאמרים השייכים ל: מקום לחגוג

 
  • חתונה בבית או חתונות בטבע. יקר משמעותית או שעוד יישאר לנו כסף לקאריביים?

 
 

זוגות רבים, בעיקר אלה שבאו מהפריפריה המושבית או מהקיבוצים, חולמים על חתונה בבית  של ההורים, על חוף הים, בשדה פקאנים ברשפון או בגינה של סבא בסביון ממש איפה שזחלת בפעם הראשונה.

במבט חטוף ראשון זה נשמע רעיון נהדר, אם כבר יש מדשאה מושקעת ומטופחת, מקום בגינה באחורית בשביל הקייטרינג ומספיק חניה על המדרכות, למה לא לעשות את זה בעצם?

ובכן, זה אגן רעיון טוב, רק שברוב המקרים, זוגות רבים לא לוקחים בחשבון כמה משתנים חשובים שכדאי וחשוב לתת עליהם את הדעת לפני שהולכים על ההחלטה החשובה של האירוע והולכים על חתונה בבית.

ראשית, עניין התקציב, לא בטוח שתשלמו יותר על חתונה בבית וגם לא בטוח שתשלמו פחות. זה תלוי באיזה קייטרינג תחליטו לקחת, תלוי בגודל האירוע, וב"רמת הגימור" והגימיקים רחמנא ליצלן. אבל הדברים החשובים באמת, גנרטור וגנרטור גיבוי, הגברה לאירוע חתונה בבית, תאורה לאירוע חתונה בבית ופריסת חשמל מקצועית, לכל אלו תזדקקו למקצוען אמיתי שיספק את הסחורה.

כמה עובדות חשובות לפני שמחליטים:

1. החשמל שיש לך בבית לא מספיק לאירוע. לא, גם אם תמשוך עוד כבל מהשכנים, זה לא ממש יעזור.

2. לא ממש חייבים גנרטור גיבוי, אבל צריך לזכור, לפעמים גם  וולוו, מרצדס ואאודי  נצפות על איזה גרר בדרך כי לא הניעו. גנרטור הוא מכשיר מכני וראוי שיהיה לו גיבוי איתן.

3. הגברה ותארה לאירוע לא צריכה לעלות עשרות אלפי שקלים כדי להראות מהממת. טווח המחירים בין הספקים  ע צ ו ם, ולא תמיד משקף את התמורה שתקבלו על כספיכם. 

4. צריך לזכור שהשירותים בבית של סבתא לא ערוכים להתמודד עם עשרות שיכורים ושיכורות במשך 12 שעות ברציפות. שירותים ניידים מומלצים בחום.

לטיפים נוספים, המלצות ופרטים, הפוסט המלא באתר הקול: חתונה בבית

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI