הצגת מאמרים השייכים ל: מקום לחגוג

 
 
 

טיפים לחתונה בטבע

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה משמעותית בזוגות המבקשים להתחתן בטבע.

ריכזנו עבורכם מספר טיפים בכדי לעזור לזוגות העומדים להתחתן ומחפשים אלטרנטיבה איכותית לאולמות ולגני האירועים המוצעים כיום.

כשמדברים על חתונה בטבע מדברים על "עונת החתונות שבין תחילת - אמצע מאי ועד תחילת - אמצע אוקטובר, כיוון שזו ה-עונה הנוחה מבחינת מזג אוויר.

צריך לזכור כשעורכים אירוע תחת כיפת השמיים אנו רוצים שיהיה לנו ולאורחים שלנו מזג אוויר נעים בקבלת הפנים, בטקס החופה, בארוחה ובריקודים.

לאחר שאנו יודעים את מהם התאריכים המתאימים לחתונה בטבע צריך לבדוק שהתאריך הרצוי הולך בד בבד יחד עם חוקי היהדות (במידה ועורכים טקס חופה יהודי) חתונה שתיקבע לתאריך "לא כשר" לא תקבל אישור מהרבנות ולא מהרבנים המחתנים.

* מומלץ לבדוק אילו תאריכים אסורים לקיום חתונה, לרשימת האריכים שאסור לקיים בהם חתונה לחץ כאן

מצאנו את התאריך המושלם לחתונה בטבע. השלב הבא הוא איך, איך מפיקים אירוע בטבע?

האם החתן והכלה צריכים להפיק את החתונה לבדם? האם הם צריכים ליפול לתוך זרועותיו הרחבות של המפיק? ראשית, צריך לחפש לוקיישן (מקום) לחתונה בטבע, יש מקומות בטבע אשר מקיימים אירועים ובנויים לזה מבחינת תשתיות ומערך הפקה מקצועי ומלא. יש מפיקי חתונות אשר מפיקים בשלל מקומות.

כל מקום בטבע יכול להיות לוקיישן לחתונה, יש מקומות יותר מותאמים למאורע זה ויש שפחות.

אנו ממליצים למצוא מקום שיש בו את רוב התשתיות הנדרשות לצורך הפקת אירוע בטבע, כיוון שכל דבר שצריך להשכיר כדי להתאים את השטח לאירוע, מיקר את מחיר ההפקה בצורה משמעותית.

רשימת התשתיות והשירותים להפקת חתונה נוחה והגיונית מבחינת המחיר, הינה ארוכה, נשמח לארח אתכם לפגישת התרשמות אצלנו בלב הכרם.

בלב הכרם - מציע חבילת הפקה אשר כוללת בתוכה הכל, ומאפשרת לכם, להיות אורחים בחתונה של עצמיכם!

 

לסיכום חתונה בטבע היא חתונה בעלת אופי וקסם ייחודי, יחד עם זאת גורמים רבים יכולים להשפיע על איכות האירוע ולכן מומלץ לסגור עם מקום או מפיק מקצועי.

והכי חשוב, את החתונה שלכם בטוח לא ישכחו...  

המון מזל טוב מצוות בלב הכם!!!

לאתר בלב הכרם
 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI