הצגת מאמרים השייכים ל: לפני ואחרי החתונה

 
  • הזוגיות שלך נסחפת למערבולת? הפתרון: ייעוץ זוגי נומרולוגי | ציונה אבירם

 
 

הזוגיות שלך נסחפת למערבולת? הספקות  מתעוררים, אולי טעית? בחרת לא טוב? יש כזה דבר "גלגל הצלה" לזוגיות? יעוץ זוגי נומרולוגי יעשה לך סדר בבלאגן.... 

מניסיוני הטיפולי, אותה תמונה חוזרת על עצמה בכל פעם מחדש...

מכירים דרך האינטרנט או ע"י חברים. מתאהבים. בהתחלה הכול ורוד ופוצי מוצי. יש המון אהבה באוויר, וגם אם זו בעיקר תשוקה, אז מייצרים אהבה. כי אם נמשיך לברור את הגברים בפינצטה... בסוף נישאר לבד. יעוץ זוגי יכול לייצר לך מחדש את ה"ביחד"  של פעם. ממש כמו בהתחלה, עם ההתאהבות, הריגושים, והרגעים המסעירים. 

תרשי לי לתאר לך תסריט מוכר:

בהתחלה, הכול דבש, כוכבים, פרפרים ופרחים. חצי שנה אחרי, לכל היותר שנה – מתחילים לראות בקיעים בזוגיות....המילים יעוץ זוגי עולות לראשונה, אבל רק אצלך, בלב. לא מדברת...מתבשלת עם עצמך... כל יום שעובר מכניס אותך יותר ללחץ...קצת מפחיד אותך לבטא את המילים יעוץ זוגי אחרי שנה של נישואין...רק המחשבה ששוב תהיי לבד,  מערערת לך את הביטחון העצמי ודוחקת את הפנייה ליעוץ זוגי לדיון חוזר עם עצמך. 

ועולם כמנהגו נוהג...

ושוב אנחנו רבים! ושוב מתווכחים על כלום! והטרוניות מתחילות לבעבע ולעלות:

"למה את מבזבזת כשאת יודעת שאין לנו כסף?"... "כמה את מדברת בטלפון?"... "שוב את לא בבית כשאני חוזר מהעבודה!"... " רק חברות בראש שלך..." את מנסה למצוא פתח לתקווה: "למה אתה כ"כ שקט?"... "שתף אותי! "... "דבר אלי!"... "תגיד איזה מילה טובה!"... "מה קרה לך? הפסקת  לפרגן..."

 עד מתי?

וזה חוזר על עצמו! אמנם "רק" בתדירות של אחת לשבוע בערך – אבל הסדק כבר קיים!  זה מציק. מתיש. ההרמוניה והשלווה פרחו להם מקן האוהבים...ואת? את עסוקה בלשרוד את היום, לא מפסיקה לחשוב מה צריך לעשות כדי להחזיר את האהבה לשמר אותה...לנסות להבין, למה זה קורה לנו? שוב עולים צמד המילים יעוץ זוגי על הפרק. אבל הפעם את מרגישה שאת הולכת על זה...עד הסוף...לא פוחדת!!! פוסקת  חד משמעית: אם החלטתי, יפה שעה אחת קודם!

 חייבים לשים לזה סוף!

זהו! אז החלטת לקחת אותו ליעוץ זוגי. את מעלה את הצורך ביעוץ זוגי אבל הוא בכלל לא בכיוון!

"אני צריך יעוץ זוגי? הבעיה זו את! תשני את עצמך והכול יהיה בסדר...חוץ מזה: את יודעת כמה יעוץ זוגי עולה? כל מפגש – המון כסף!"  וכמה עולה לך הבריאות שלך? וכמה שווים לך העצבים, הדמעות, הכאבים? 

את חייבת למצוא פיתרון!!! יעוץ זוגי מהיר ויעיל!!!

הנה -  מצאת יקירה! מצאת יעוץ זוגי נומרולוגי  קצר, קולע ומדויק להפליא שנותן לך מענה  על כל השאלות, ואשר מהווה תחליף ליעוץ זוגי ארוך טווח. וכמה זמן נמשך יעוץ זוגי כזה? מקסימום שני מפגשים של שעה כ"א..... ואת בטח שואלת את עצמך: ואם הוא לא ירצה לבוא ליעוץ זוגי - מה אני עושה? אז תבואי לבד! ברגע שאת משנה את ההנהלות הזוגית שלך מולו – הוא ישתנה...אין ספק בכך! 

הלכה למעשה – מהו יעוץ זוגי נומרולוגי?

ביעוץ זוגי נומרולוגי בודקים את מפת הלידה של האישה ושל הגבר. באמצעות הכלים הנומרולוגיים והקבליים ( נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית) רואים כמה דברים:

·         חוזקות ועוצמות – הכוחות ותעצומות נפש של בני הזוג אשר נגזרו בעיקר

מהשם ותאריך הלידה.

·         חסמים ומעכבים – אלה הגורמים המשפיעים על המערכת הזוגית ומקורם

בעיקר מראיית חיים קודמים.

·         שיעור בזוגיות – תרומתו של כ"א מבני הזוג לקשר הזוגי.

·         התאמה זוגית – בדיקת שילוב האותיות של בני הזוג בעיקר התאמה מינית

ואופן שחרור כעסים.

·         זיכרונות מוקדמים - גילוי השקפת עולם שנבנתה בילדות ושעשויה לחסום

אותו בבגרותו.
 
יקירתי, ( וגם אתה, יקירי) אם את מרגישה, ולו במעט, שמה שתיארתי כאן מוכר לך, זה הזמן לתפוס יוזמה ולנצל את  הכלי האדיר הזה – יעוץ זוגי נומרולוגי - שחוסך המון כאב לב, כסף ואין ספור מפגשים הכרוכים ביעוץ זוגי רגיל... קחי אותו בשתי ידיים. יעוץ זוגי נומרולוגי יכול לשפר את איכות חייך האישיים והזוגיים...את לא רוצה לסבול יותר...  ויפה שעה אחת קודם. 

אני פה בשבילך, למענכם, מכל הלב ובאהבה, 

ציונה אבירם-נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

052-8231669

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI