הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
  • על קצה המזלג - טיפים להפקת חתונה (3)

 
 


ארגון והפקת חתונה - מידע למתחתנים על קצה המזלג - פרק 3
 
 
רשיון עסק
מצאתם אולם / גן אירועים שמצא חן בעיניכם? נהדר!
עכשיו, לפני שבודקים את התאריך שרציתם פנוי – תבדקו אם יש להם רישון עסק בתוקף. אם לא רשיון בתוקף – לפחות שיציגו מסמכים עדכניים שהם בהליכי קבלת הרשיון.
לא הייתם רוצים לגלות כמה ימים לפני האירוע, שהרסו לכם את האולם. נכון? זה לא בדיוני. זה כבר קרה.
משרד הפנים מפרסם רשימת גני אירועים ששללו מהם את הרשיון לערוך אירועים. הרשימה מתעדכנת מדי פעם. בנוסף, ניתן לבדוק בועדה לתכנון ובנייה ברשות המקומית בה נמצא הגן
 
בדיקת אולם אירועים / קייטרינג
ראיתם אולם או גן אירועים שמצא חן בעיניכם? גם המחירים והשירותים המוצעים בו לטעמכם? יופי. רגע לפני שאתם הולכים לחתום איתם, עשו ביקור במקום "על חם".
לכו לאחד האירועים, מבלי לתאם עם האולם, ובדקו אם הכל נראה כמו שצריך, אם השרות טוב, אם השרותים נקיים במהלך כל הערב וכל דבר שחשוב לכם.
אם זה אולם המספק גם את הארוחה – בידקו שכל המנות יוצאות יחד, במקרה של הגשה, או שיש מספיק אוכל בכל המזנונים, במקרה של "בופה", האם יש מספיק מלצרים/מגישים, האם השרות אדיב וחייכני, האם יש מספיק מזנונים.
אגב, לא משנה כמה עמדות הגשה מציעים לכם – תמיד בקשו עוד עמדה. כמה שיש יותר עמדות – כך ישנם פחות אנשים בתור שעומדים פחות זמן.
במידה שאתם מזמינים קייטרינג חיצוני – לכו גם לאירוע בו נמצאים אנשי הקייטרינג.
אם יש לכם הערות/השגות – רישמו אותם וודאו עם האולם והקייטרינג שזה לא קורה אצלכם.
 
ספקים בחתונה או באירוע – ודאו הגעה
ימים אחדים לפני החתונה מומלץ להתקשר לכל הספקים ולוודא שהאירוע שלכם רשום אצלם. גם אם דיברתם איתם יומיים לפני כן, דרשו שיבדקו ביומן אם אכן האירוע שלכם רשום אצלם במועד זה.
כבר היו מקרים שבהם האיוע היה רשום בחודש אחר. לא הייתם רוצים שזה יקרה לכם.
 
"מנהל אירוע" מטעמכם
גייסו את אחד החברים או בני המשפחה, אדם שאתם מכירים כאיכפתי, סמכותי ומאורגן ומנו אותו להיות "מנהל האירוע" מטעמכם ודווחו עליו לספקים. תנו לו את לוח הזמנים שהכנתם, הציגו בפניו את כל הרצונות והדרישות שלכם מהאירוע. אדם זה יגיע מוקדם יותר, יציג את עצמו בפני הספקים וידאג שהכל יהיה כמו שהתכוונתם.
 
 
עוד כמה דברים קטנים וחשובים:
 
נעליים חדשות
רצוי לקנות מספיק זמן מראש ולנעול בבית כמה שיותר, כדי להתאים אותם לרגל שלכם. אין דבר מעצבן יותר מלעבור משולחן לשולחן עם כאבי רגלים בגלל נעליים שלא הסתגלתם אליהם, שלא לדבר על ריקודים.
 
נסיעה בטוחה בסיום האירוע
המכונית מקושטת. השושבין מתייצב בבוקר ודואג לעזור בכל תחום אפשרי. הוא מסתובב אתכם כל היום, עד שהוא מגיע אתכם לאולם. אחרי שהוא טרח כל היום מגיע לו, אפילו יותר מכולם, גם ליהנות בחתונה. אם מבחינתנו ליהנות זה גם לשתות אלכוהול – נהדר. שישתה, אבל תפקידו כנהג שלכם הסתיים.
שכרו נהג מקצועי, שיסיע אתכם למחוז חפצכם בסיום האירוע. זה אולי עולה יותר, אבל גם מבטיח שתחזרו ליעדכם בבטחה. זוכרים? אם שותים לא נוהגים.

לא פחות חשוב: פנקו את עצמכם
אם אתם לא יוצאים מיד אחרי החתונה לירח דבש - הזמינו לעצמכם טיפול זוגי בספא ליום שאחרי החתונה, שיכלול גם עיסוי. אחרי כל המתח, ההתרוצצויות והיום-לילה הארוך שהיה לכם - טיפול מפנק בספא יחולל נפלאות.
רוצים להמשיך לנוח בבית, מבלי לצאת ממנו? לא מתחשק לכם להוציא עוד כמה מאות שקלים על הספא? הזמינו אליכם הביתה טיפול זוגי מפנק, שיכלול עיסויי שיאצו, טווינה, רפלקסולוגיה. הם יהפכו אתכם לאנשים חדשים (ציטוט מפי אנשים שעברו את החוויה הזו).

אגב, העצה הזו טובה גם לימים של לפני החתונה. טיפולי שיאצו ורפלקסולוגיה יעזרו לכם להרגע ולפרוק מתחים, בעקבותיהם תוכלו להסתער על המשך ההכנות מלאי אנרגיה.
 
 

מוגש כשרות ללקוחות על-ידי ביג בן מתנות לאורחים.
 
 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI