הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
 
 
 • למה להשקיע בהזמנת חתונה?

  תמיד יהיה מי שיגיד שזה מיותר ושגם ככה כולם זורקים את ההזמנה אחרי האירוע - מי שאומר זאת, בטח לא קיבל הזמנה בעיצוב שלנו. הזמנות משעממות אין שום סיבה לשמור.
  מעבר לכך, הזמנה לאירוע היא כרטיס הביקור לאירוע שלכם, הזמנה מושקעת ומיוחדת היא מעין טיזר לאירוע מושקע ומיוחד. כאשר אופי ההזמנה יכול לשקף את האופי שלכם ושל האירוע (יוקרתי רגוע ומזמין, משעשע וצבעוני).

 • כמה זמן לפני החתונה כדי להתחיל בעיצוב ההזמנה?

  רצוי  להתחיל לפחות חודשיים עד חודש וחצי לפני החתונה. מקובל לחלק את ההזמנות לאורחים כחודש עד שלושה שבועות לפני החתונה. הזמנות מאויירות בעיצוב אישי: תהליך העיצוב + ההדפסה לוקח כשבועיים ויש לקחת בחשבון כי תיקונים מוסיפים עוד מספר ימים לזמן העבודה. אנו תמיד משתדלים לסיים את התהליך בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו ליהנות מההזמנה המקסימה שלכם כמה שיותר מהר. הזמנות בעיצוב קלאסי: תהליך העיצוב/עדכון הנוסח הוא קצר יותר וניתן תוך יום עד שלושה ימי עבודה לקבל את העיצוב, תהליך ההדפסה והשליחה לוקח כשבוע.

 • מה נזדקק לשלוח על מנת לעצב הזמנה מאוירת בעיצוב אישי?

  תצטרכו לשלוח תמונות של שניכם, באיכות טובה. אין לשלוח תמונות מוקטנות/מטושטשות/לא ברורות, זאת על מנת שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אם בחרתם בהזמנה מאוירת על פי תמונה, עליכם להופיע בתמונה בדיוק כפי שתרצו להופיע בהזמנה. לדוג' אם תרצו להופיע מחובקים בתנוחה מסוימת נזדקק לתמונה מתאימה. אם בחרתם בהזמנה מאוירת בסגנון הומוריסטי, מספיק לשלוח תמונות רק של פניכם, באיכות טובה. בנוסף חשבו על רעיונות ל"סצנה" שתופיע בהזמנה זה יכול להיות רעיונות כגון תחביבים, סיפור מבדר על הדרך שבה נפגשתם, דברים המאפיינים אתכם, חיות מחמד אהובות ועוד. כמובן שנשמח לעזור בפיתוח הרעיון. ניתן לשלוח מספר תמונות וצוות הסטודיו ישמח לעזור לכם בבחירה.

 • האם ניתן להחליף צבעים/בגדים בתמונה ששלחנו?

  כן, האיור נעשה באופן ידני על ידי המעצבות, ניתן לשנות צבעוניות, פרטי לבוש ורקע. לא ניתן לשנות תנוחות מסוימות, זוויות פנים וכדומה. רצוי לציין מראש את כל הבקשות לפני תחילת האיור על מנת שנוכל לייעץ לכם מה אפשרי לביצוע.

 • על איזה סוגי נייר אפשר להדפיס את ההזמנה?

  נייר כרומו 300 גר' - הנייר הפופולארי, זהו נייר לבן סטנדרטי, לא מבריק.
  נייר יהלום – נייר בעל נצנוץ עדין, מקנה מראה יוקרתי וייחודי יותר להזמנה - קיים במספר גוונים.
  ניתן להזמין דפוס על ניירות נוספים על פי בקשה מיוחדת, כגון בד לבן, נייר אקוורל קרם ועוד. צרו איתנו קשר נשמח לייעץ בנושא.

 • איך בוחרים את גודל ההזמנה?

  גודל ההזמנה תלוי בדר"כ בגודל המעטפה בה תשתמשו. מרבית אולמות האירועים מספקים מעטפות ללא תשלום. חשוב לבדוק עם האולם מה גודל המעטפות שהם מספקים.
  הגודל הנפוץ של מעטפות כאלו הוא 13/ 19 ולכן גודל ההזמנה יהיה 12 / 17. גדלים נוספים להזמנות הם 10/ 20, 15/ 15. לגדלים מיוחדים צרו קשר.
  קיימת בנוסף אפשרות לרכישת מעטפות משלכם, מחירי מעטפות נעים בטווח רחב, תלוי בגודלן וסוג הנייר. ניתן להזמין באמצעותנו מעטפות שונות בגדלים שונים, ציינו זאת בעת ביצוע ההזמנה  ונשמח לסייע לכן בעניין.
  ניתן להתפרע גם בגודל של ההזמנה, לדוגמא ההזמנה עצמה יכולה להיות גם שיכולה להיפתח ובחלקה הפנימי נוסח ההזמנה. אם חשבתם לעשות הזמנה מיוחדת ולא שגרתית צרו עמנו קשר ונוציא לפועל את הרעיון.

 • כמה הזמנות להזמין?
  כדאי להכין רשימות מסודרות של המוזמנים מכל הצדדים ולזכור כי לקראת החתונה נוטים לצוץ מוזמנים נוספים שלא נלקחו בחשבון.
  בדר"כ כמות ההזמנות תהיה כ70% מכמות המוזמנים שלכם, מכיוון שחלק מהמוזמנים מקבלים הזמנה זוגית או משפחתית. לדוגמה - במידה ויש לכם 300 מוזמנים, עליכם להזמין 210 הזמנות.
  שימו לב כי הזמנת כמות נוספת של הזמנות תהיה יקרה יותר בחישוב המחיר ליחידה (בגלל הכמות הקטנה) ובנוסף גם תחויבו שנית על מחיר המשלוח, לכן רצוי לחשב היטב ולהזמין מראש כמות מספקת הכוללת מספר הזמנות עודפות ליתר בטחון (כמות הזמנות מינימלית להדפסה היא 40 יח' ). • מאמר זה נכתב ע"י סטודיו פופאפ pop-up.co.il 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI