הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
 
 

בסקרים וכתבי עת רבים על גני אירועים בארץ ובצפון בפרט נמצא כי החיפוש אחרי גני אירועים מחבר בין אנשים שונים זה מזה לחלוטין. ההיצע של גני אירועים הקיים בשוק מאפשר בחירה רבה לפי הטעם האישי, התקציב והשיקולים הטכניים השונים. המגוון הגדול של גני אירועים עלול להטעות מעט שכן למרות שישנו שפע של היצע, הרי שרוב המקומות מצייתים לקוד עיצובי ורעיוני דומה. רובם דומים זה לזה ומציעים את אותם הדברים. עם זאת יש מקום למה שניתן לכנות גני אירועים בוטיק, דהיינו גני אירועים בעלי מאפיינים ספציפיים שמבדילים אותם מהזרם המרכזי של גני אירועים. גני אירועים אלו יתבססו על קהל שמחפש את השוני ומוכן לשלם על כך. קהל הלקוחות של גני אירועים בוטיק הוא קהל יעד שמחפש את השונה ומחפש להיות שונה ומקורי. יש מקום להתחיל לפתח גני אירועים שיציעו חוויה באמת שונה וייחודית ויעזבו את השביל החבוט שבו נהוג ללכת בתחום הזה, גן אירועים שעונה לדרישה הזו הינו גן האירועים "שמורתה" שנמצא בקיבוץ אפק בצפון הארץ www.shmurata.com.

שמורתה מתאפיין בעיצוב חדשני ומרהיב יחד עם סגנונות עיצוב שונים ומגוונים שמותאמים לדרישותיהם של בעלי האירוע, עם זאת הנהלת הגן מאפשרת לשלב רעיונות אישיים ואף עיצובים מקוריים של חברות וספקים חיצוניים.

בנוסף חלק מהותי בעיצוב האירוע הוא השילוב עם בריכת שחייה בגן שלוקחת חלק גדול ומרכזי באירוע עצמו, לדוגמא: עיצוב חופות בשילוב הבריכה, או בשילוב הדשא הירוק והצמחייה הפסטורלית, עם זאת הבריכה היא חלק בלתי נפרד במהלך האירוע והאורחים מוזמנים להשתכשך בבריכה וליהנות כאוות נפשם, דבר שמשדרג כל חגיגה.

מובן שלפני שרצים ומגשימים את הפנטזיה הראשונה שעולה בראש כדאי לערוך סקר שוק ולגלות אזה סוגים של גני אירועים מיוחדים הם בעלי סיכויי הצלחה גדולים יותר. ההצלחה של מלונות בוטיק בארץ מלמדת שיש סיכוי טוב להצלחה גם בתחום של גני אירועים בוטיק.

ההצלחה של גני אירועים בשרון יצרה בעיה חדשה עבור כל מי שעוסק בתחום של ארגון חתונות. תחילה, גני אירועים בשרון היוו חידוש מרענן עבור הציבור הישראלי והיה בהם די כדי לספק שביעות רצון לבעלי השמחה והמוזמנים. אבל, כמו שקורה תמיד פעם אחר פעם בכל תחום שהוא, גני אירועים בשרון הפכו לתופעה מוכרת וההתלהבות מתחילה לדעוך. כעת בעלי גני אירועים בשרון מחפשים דרכים חדשות לרענן את התחום הזה, זו סיבה נוספת שקהל מהמרכז התחיל לפנות לגני אירועים בצפון, בגלל: הגיוון, הנוף, האווירה, השוני והחדש שהלקוחות כה כמהים לו.

כמעט לכל עיר, יש יתרון משלה על פני עיר אחרת. משהו המסמל אותה, והופך אותה למיוחדת. כאשר ישנו דבר כזה, ניתן לנצל זאת, כדי להביא תיירים מבחוץ, אם זו תיירות חו"ל ואם זו תיירות פנים. עיר שיודעת לנצל את מה שיש לה, מתפתחת מבחינה כלכלית, ויכולה להעניק לתושביה יותר. היכולת לדעת, לנצל את מה שיש בעיר, איננה באה לידי ביטוי, רק לשם תיירות, אלא אפילו לאירועים מקומיים. רק צריך לדעת כיצד לנצל זאת.

גני אירועים רבים התפתחו, במקומות שמהם ניתן להנות מהנוף ששורר במקום, או אפילו באזור הנוף עצמו. לא מעט אירועים נערכים בחזית מקום שיש בו נוף טבעי, מה שמעניק לאירוע גוון אחר לגמרי, יותר מקורי, מרגש, והרבה פחות מקושט ומצועצע, שילוב השקט במקום, הופך לחלק מהנוף. כך אנשים נהנים הן מגן אירועים, והן מהנוף במקום. בדרך כלל גן האירועים הוא ברמה גבוהה, שמתאים לאזור בו הוא נמצא, כך הוא הופך את עצמו ליוקרתי, ומשדרג את האירוע עצמו.

דוגמא למקוריות והתאמה לקהל היעד בעיצוב ניתן לראות באירוע של מכבי חיפה בגן אירועים "שמורתה", האירוע נחשב אירוע סמלי כיוון שהגן אירח קבוצה אהודה מאוד ובנוסף ששייכת לאותו מחוז בו ממוקם גן האירועים, לכן יש פה אלמנט של שימור הייחודיות והדגשת היתרון בקרבה בין מיקום הגן לאזור שהקבוצה מייצגת. הגוון  הירוק כסמל של הקבוצה משתלב בירוק הטבעי של הגן ובלובן הריהוט שמשדרג את המראה ליוקרתי ואיכותי עוד יותר ממה שהוא ומשרה טקסטורה ומרקם קליל למראה הכולל שמשלב ספורטיביות עם אלגנטיות בטוב טעם. ניתן לראות תמונות מהאירוע ולהתבונן באתר הפייסבוק בקישור הנ"ל:

http://www.facebook.com/pages/gn-yrwym-smwrth/113616348693875

 

תושבי צפון הארץ, המבקשים לקיים אירוע חגיגי, חושבים באופן טבעי ואינסטינקטיבי על גני אירועים בצפון. אך מחשבה עמוקה יותר, שתביא בחשבון את העובדה שהמוזמנים לאירועים מגיעים לרוב מכל רחבי הארץ, תביא אתכם ברוב המקרים למסקנה שהאירוע המושלם ביותר עבורכם יהיה מוכרח להתקיים בתוך גן אירועים שימוקם באזור נגיש יותר, כלומר: בצירי תנועה ראשיים, בקרבה לעיר מרכזית או למבנה תרבותי מוכר, שהדרך הכי מהירה אליו היא בלי הרבה פניות וסיבוכים וכדומה, כל זאת ועוד מובילים אותנו לכך ששמורתה זה המקום הנגיש והנוח ביותר באזור הצפון לכוון את האורחים שלכם לאירוע המושלם שלכם מבלי לגרום להם ללכת לאיבוד בדרך.

 

 

מאחלים לכם אירוע מדהים ומרהיב ביופיו ובעיצובו J צוות גן אירועים שמורתה.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI