הצגת מאמרים השייכים ל: אופנה, שמלות , איפור ויופי

 
  • איפור הניסיון - חשוב שתדעי למה לצפות:

 
 

בבואך לבחור מאפר/ת ליום חתונתך, וודאי תחליטי כי את מעוניינת באיפור ניסיון.

כמובן שאיפור הניסיון נועד, בין היתר, לתת לך מושג כלשהו על איך ייראה האיפור בחתונה ואיזה סגנון, מראה או צבעים את מעדיפה אבל : מאחר ובאיפור ניסיון בד"כ מדובר באיפור העיניים בלבד וכל עין בסגנון שונה, קשה מאוד לראות בדמיונך את המראה הכללי שיתקבל ביום החתונה. הרבה כלות יוצאות מהניסיון יותר מבולבלות וחסרות שקט מאשר היו לפניו, ולאו דווקא בגלל יכולותיו של המאפר. הן מחפשות את ה"וואו" את אפקט ההתרגשות ומצפות להיראות יפות יותר ולרוב מתאכזבות. קשה מאוד "להתלהב" בשלב של איפור הניסיון, מכיוון שמעבר לזה שאת נראית מוזר (שתי עיניים שונות ובלי מייק-אפ, סומק או שפתון) את גם ללא תסרוקת ושמלה באותו רגע. איפור הוא חלק קטן (אך חשוב) מתוך המכלול ב"טוטאל לוק" של הכלה. קשה להתלהב כשאת לובשת רק איפור, רק שיער או רק שמלה בלי לראות את היתר בבת אחת.

לכן חשוב שתדעי כי מטרתו העיקרית של איפור הניסיון היא קודם כל להרגיע את חששותיך לגבי יכולותיו ומקצועיותו של המאפר. את רוצה לראות כי המאפר אכן מקצועי ומוכשר דיו כפי שהציג בעבודותיו, תמונותיו אשר בעקבותיהן פנית אליו.                                                                                                                             שנית, מטרתו של הניסיון היא גם לוודא כי יש ביניכם כימיה טובה ואתם משדרים על "אותו גל". חשוב שסגנונו האישי של המאפר יתאים לך, לאופייך ולסגנון האיפור שאליו את הכי מתחברת.

חשוב שלא תצפי להיראות יפיפייה וזוהרת באיפור הניסיון, אחרת צפויה לך אכזבה מיותרת, וחבל. אם תביני את המטרה האמיתית של איפור הניסיון תוכלי להעריך באובייקטיביות את עבודתו של המאפר ורוב הסיכויים שלאחריו תדעי בדיוק איך את רוצה להיראות בחתונה.

בהצלחה ומזל טוב!

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI