הצגת מאמרים השייכים ל:

 
 
 

מגנטים לאירועים זאת כבר מזמן לא עוד אטרקציה, היום מצפים מכל צלם מגנטים להיות חלק בלתי נפרד מצוות הצילום של האירוע, יש היום לא מעט אירועים שבהם גם צלם המגנטים הופך להיות הצלם של האירוע.

אז איך קרה שאטרקציה פשוטה שהייתה מיודעת להיות אטרקציה לקבלת הפנים של האירוע הפכה להיות האטרקציה המרכזית בהרבה מאוד אירועים ולפעמים גם צלם מגנטים הוא הצלם של האירוע.

קודם כל נסביר קצת רקע על האטרקציה הזאת, מגנטים לאירועים התחילו לפני עשור להיות חלק בלתי נפרד מחתונות היוקרה ורק בחתנות ממש מושקעות ראינו צלם מגנטים שמסתובב בין האורחים מצלם אותם ומפיק להם תמונות מגנטים יפות במהלך כל האירוע.

אחד הדברים שגרם לזה שהמגנטים הוא האטרקציה המרכזית היא קודם כל ירידת המחיר של צילום מגנטים, בעקבות כניסה של הרבה מאוד מתחרים לתחום מחירי המגנטים ירדו, בנוסף הרבה מאוד צלמי אירועים מקצועיים רואים את המגנטים בתור הכנסה נוספת.

בגלל שהרבה צלמים מקצועיים שכבר יש להם את רוב הציוד שזה המחשב והמצלמה רכשו מדפסת והתחילו להיות צלמי מגנטים והציעו שירות של צילום סטילס עם 100 מגנטים ועם הזמן גם מגנטים ללא הגבלה כולל צילום סטילס.

וככה צלמי מגנטים הפכו להיות גם הצלמים של האירוע וזה מה שגרם לתחרות יותר קשה של צלמי מגנטים חובבנים שלא יכולים לתת את השירות של צילום סטילס בנוסף לצילום המגנטים.

והים בזכות האפשרות של לקוחות שהם יכולים לחסוך במקום להזמין לאירוע שלהם גם צלם מגנטים וגם צלם סטילס לאירוע הם הופכים את צלם המגנטים להיות זה שיצלם להם את האירוע ולפעמים אפילו בלי להודיע לו שהוא זה שהולך להיות צלם האירוע. 
אם אתם מתכננים לזהמין לאירוע שלכם צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע חשוב מאוד להודיע לו בכדי שהוא ידע להיערך בהתאם לפי כמות מוזמנים ועוד פרמטרים נוספים בכדי שכל זה לא יפגע באיכות הצילום במהלך האירוע. 

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI