הצגת מאמרים השייכים ל: אחר

 
 
 

מתחתנים?! מזל טוב!!!

אז אחרי שסגרתם (או הכנתם רשימת משימות) את התאריך, האולם, ה- DJ, השמלה, החליפה ועוד שלל פרטים... הנה עוד רעיון ששווה לחשוב עליו – חולצות מודפסות לחתונה. אם אתם תוהים למה אתם צריכים להכניס את עצמכם להוצאה נוספת, הנה כמה סיבות שיגרמו לכם לתהות בשנית.

1.      1.  אתם הולכים לרקוד, והרבה! משמע, אתם תזיעו והמון! לכן מומלץ בחלק השני של הערב, להוריד את החולצות המחויטות והרשמיות ולהחליפן בחולצות נוחות, מאווררות, ואם כבר בחולצות T עסקינן, אז למה שלא תהיינה מודפסות לפי רצונכם?!

2.      2.  אתם רוצים לפרגן לקרובים שלכם, לתת להם את המקום והבמה הראויים, שידעו מיהו האבא של החתן, האבא של הכלה, האחים וכו'. איך אפשר לעשות זאת?! אתם מנחשים נכון...להכין חולצות חתונה ייעודיות לכל אחד.

3.      3. הומור הוא דבר חשוב בנישואים ובפרט בחתונה, אפשר לבחור כיתובים הומוריסטיים לחברים שאיתכם על הרחבה, כך שיהיה להם מצחיק ושמח להצטלם עם החולצות המודפסות שהכנתם עבורם.

4.      4. אולי מי שקורא שורות אלו הם בכלל החברים של הזוג המאושר, גם כאן אתם יכולים לקחת יוזמה, לרכז את גרעין החברים ולהכין חולצות מודפסות המותאמות להוואי הזוגי שלהם. (אל תשכחו כמובן גם חולצה מודפסת לחתן!).

5.       זמן- מבחינת זמן (או היעדר זמן), יש כבר דוגמאות מוכנות אם אין לכם יותר מידי זמן ורצון להמציא את הגלגל. זמן הייצור של החולצות הוא מיידי כך שגם אם נזכרתם ברגע האחרון זה עדיין ישים.

החלטתם שאתם בעניין של חולצות מודפסות לחתונה? מוזמנים לבקר באתרנו https://www.hdesign.co.il/, לראות את הדוגמאות הקיימות או אף לשלוח דוגמאות משלכם ואנחנו נדאג לשירות מקצועי, מהיר וזול ולחולצות איכותיות שתהנו ללבוש ולחלק. 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI