הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
 
 

חתונות חורף

מהם היתרונות של חתונות חורף על פני חתונות המתקיימות בקיץ? כיצד נראית חתונת חורף? האם ישנם הבדלים בהתארגנות בקיץ ובחורף?

ההחלטה להתחתן היא החלטה גדולה מאד אשר פותחת רצף של החלטות ומשימות. ההחלטה היכן ומתי להתחתן תהיה אחת הראשונות שתקבלו. חתונות חורף הופכות להיות פופולאריות בשנים האחרונות, יש להן יתרונות רבים והן מוצלחות בדיוק כמו חתונות אשר מתקיימות בשאר העונות.

היתרונות של חתונות חורף על פני הקיץ

·         מזג האוויר – החורף הישראלי אינו גשום במיוחד ולעומתו הקיץ חם ולח באופן שיכול להכביד על האירוע המשמח. חגיגה בחורף יכולה להיות נפלאה מבחינת מזג האוויר, גם עבורכם וגם עבור האורחים שלכם שיגיעו לחגיגה הגדולה.

·         עלויות זולות – חתונות חורף יהיו פעמים רבות זולות יותר מאשר חתונות המתקיימות בקיץ. הסיבות לכך הן הביקוש שיורד בתקופה זו והרצון של האולמות והגנים לעבוד לאורך כל ימות השנה.

·         הקלה על האורחים – ישראל ידועה כמדינת אירועים רבי משתתפים. המוזמנים שלכם בוודאי יבלו בקיץ ביותר מחתונה אחת ופיצול האירועים לאורך כל השנה יקל עליהם גם להגיע לחתונה שלכם מבחינת לוח הזמנים וגם לפרוס את המתנות לאורך השנה.

כיצד תיראה החתונה שלכם

ברגע שאתם חושבים על החתונה שלכם, בוודאי החלומות מתחילים לרוץ בראש ואתם מדמיינים מי יגיע, איזה אוכל תגישו לאורחים וכיצד תיראה רחבת הריקודים. כפי שאתם חולמים על חתונה בקיץ, כך אתם יכולים לחלום על חתונות חורף. מבחינת התפריט, המוזיקה ואפילו החופה, אין כל הבדל בין העונות, למעט המחיר שתשלמו והזמינות של האורחים שלכם להגיע אל החתונה שלכם. אין משנה מה התאריך של החתונה שלכם, אתם יכולים להיראות במיטבכם ולהגשים את על החלומות.

להתארגן ולהצטלם לקראת בחתונת החורף

התארגנות ביום החתונה היא חלק חשוב מאד ויכול להיות שיהיו לכם ספקות כיצד היא תיראה בעונת החורף. בהתייעצות עם בעלי מקצוע שונים, כולל צלמים, מאפרות ומעצבי שיער, תגלו כי ישנם יתרונות לעונה זו: ישנו פחות עומס על בעלי המקצוע, ההתארגנות נינוחה מאד וצלמים רבים מעדים כי נעים יותר לצלם בעונה שאינה חמה.

חתונות חורף משמחות במידה זהה ובבחירת התאריך מומלץ להכניס את כל השיקולים והיתרונות שיש בחורף.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI