הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
  • 5 בעלי מקצוע חשובים שכדאי מאוד להכיר לפני שסוגרים לחתונה

 
 

1. אולם אירועים / גן אירועים

בחירת אולם אירועים או גן, היא ההחלטה המשמעותית ביותר בכל התהליך של הפקת אירוע  החתונה. ראשית יש להחליט מהו המיקום הגיאוגרפי הרצוי עבור שני הזוג. הדבר מושפע ממקום הגעתם של רוב האורחים מבחינה גיאוגרפית. חתונה באוזר הצפון הדרום או המרכז שונה בתמחור שלה ובמפרט המציע כל אולם אירועים חתונות ושמחות או מתחם של גני אירועים שונים. החיבור של החתן והכלה למקום הוא פקטור מאוד משמעותי. צריכה להיות כימיה עם בעלי המקום ועם האווירה והעיצוב של המקום. כמובן שהדבר הכי משמועתי כאן הוא התקציב עבור מנה. חתונות חורף בדרך כלל הינם זולות יותר מאשר חתונות קיץ. מחיר מנה יכול לנוע בין 200 שח ל-600שח בדרך כלל. כיום בישראל יש כמות עצומה של גני אירועים, אולמות, מסעדות ומתחמים אשר בהם ניתן להתחתן כך ישיש רק לערות תהליך של סינון ובו ישפיעו פרמטרים כגון: מחיר, רמת האוכל, מרחק גיאוגרפי, נוחות חניה וגישה, שירות ויחס אישי ולחתונות חורף או קיץ - התאמת הפסיליטיס למזג האוויר.

2. צלם + חברה לצילום מגנטים

הצלם הוא בתפקיד שר ההיסטוריה של האירוע. על פי רוב בחתונות קטנות מופיע רק צלם יחיד ומקסימום עוזר צלם זוטר. במקרה של חתונה רבת משתתפים מגיעים בדרך כלל 2 צלמים על מנת לתת כיסוי יעיל לאירוע. מחירו של הצלם נע משירות צילום נטו של האירוע וסיכום על כמות תמונות (מפותחות או לא מפותחות / על דיסק או מדיה אלקטרונית). התשלום כולל את הצילומים של טרום החתונה אותם נוהגים לערוך ביום החתונה או ימים ספורים לפני. כיום ניתן לקבל שירותי עריכת וידאו, דבר המייקר משמעותית את שירותי הצילום. ישנן צלמים אשר מציעים את שירקותי הוידאו בתור עסקת חבילה ויש כאלו אשר מציעים את העניין בתור 2 דברים נפרדים. עריכת הוידאו גם היא עולה כסף. יש כאלו המבקשים גם עריכה של קליפ חתונה. צלם מקצועי יציע עסקת חבילה של צילום סטילס + צילום וידאו. צילום וידאו + ערכית וידאו וקלפי. אלבום מהודר של התמונות המובחרות + דיסק ובו כלל התמונות שצולמו באותו הערב. המחרים לצילום חתונות נעים בין אלפי שקלים בודדים ומעלה - תלוי בכמות המצלמות, איכות הציוד, איכות ההפקה, כמות הצלמים ומיתוגו של הצלם או חברת הצילום.

3. מכון יופי לאיפור הכלה ולטיפוחה ביום החתונה - סלון כלות סלון יופי

בפרמטר הזה חשוב שהצוות במקום יהיה מקצועי ביותר ולשביעות רצון הכלה עוד בפגישה המקדימה. רצוי שמיקומו של מכון היוםי יהיה נגיש ביותר ו / או שתיהיה לו נכונות להגעה ללוקשיין של חדר במלון. בצוות הזה חייב לכלול מאפרת סופר מקצועית, פניסטית מעולה ו / או ספרית לפחות. חייב שתיהיה אופציה לחתחזוקה ורענון לפני אחרי ויתכן שתוך כדי החופה או לאורך כלל החתונה. העלויות כאן יכולות לנוע בין מאות לאפלי שקלים בודדים תלוי בכמות השירותים הנדרש.

4. בעל מקצוע ו / או חנות עבור שמלת כלה + חליפה לחתן

ראשית יש להתעזר בסבלנות - תחום זה עלול להיות מתיש ולא פשוט. רצוי לקבל המלצות מחברות או לחפש ברשת האינטרנט אחר מעצבת שמלות כלה או סלון לעיצוב שמלות כלה או חנות או פרילנס בתחום. המחירים כאן יכולים לנע בין עלות של שכירות שמלה לבין רכישה של שמלה. המחירים נים במספרים של אלפי שקלים. 

5 רב מוסמך מטעם הרבנות

לאלו מכם שלא טסו לקפריסין לפראג כדי להחתן בחתונה אזרחית ולחגוג רק במסיבה בארץ. יש להקדים ולהירשם ברבנות הקרובה לביתכם. חשוב שיהיו לכם בקנה גם 2 עדים שהם בדרגת חברים ואינם בני משפחה. עליות במקרה הזה הינן מאות שקלים בודדים עבור פתיחת התיק ולרב נותנים לפי רוחב יד או לב בין 500 ל-2000 שח לערך.

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI