הצגת מאמרים השייכים ל: אופנה, שמלות , איפור ויופי

 
 
 

שמלות ערב צנועות לאשה הדתית

 

Elen & galit ""  הוא סטודיו לאופנה, המתמחה בעיצוב שמלות ערב בסגנון קלאסי אלגנטי ומתוחכם.

שמלות הערב המוצגות בחנות הסטודיו פונה לקהל מאד רחב של נשים חילוניות ודתיות המחפש שמלה צנועה לכל גיל ולכל אירוע.

רב השמלות בחנות הינן שמלות אלגנטיות ויוקרתיות המותאמות לאם/אחות החתן/כלה, ולצידן בהחלט ניתן למצוא שמלות יותר קלילות גם בעיצוב וגם בתקציב. השמלות הקלילות יותר יכולות לשמש כשמלות למארחות בבר מצווה / בת מצווה, או לשבת חתן לכל בנות המשפחה.

גלית, המעצבת בוגרת שנקר, מבינה את חשיבותם הרבה של הסולידיות והצניעות באופיין של השמלות. אלו הן השמלות הראויות להילבש בחתונות ע"י בנות המשפחה של החתן והכלה, ללא קשר אם הינך אישה חילונית או דתית.

נכון להיום, יש היצע עצום של שמלות ערב בחנויות השונות, אך הסגנון שלהן לרב מאד צעיר וחתיכי, צעקני, חושפני, טרנדי מדי, וזול. ולכן ישנה דרישה הולכת וגדלה לשמלות יותר בוגרות, מחמיאות, מושקעות, פחות חשופות, ופחות נתונות לטרנדים חולפים. יש יתרון עצום לשמלה קלאסית, היא איננה זמנית מדי ולכן איננה חד פעמית.

בתהליך העיצוב גלית כבר לוקחת בחשבון שהמחשופים יהיו מעודנים ולא עמוקים מדי, המכפלת תעבור את קו הברך, הצבעוניות תהיה נעימה ומחמיאה ולא צעקנית, החיתוכים בשמלה לא ידגישו שום איבר מוצנע בגוף, ובוודאי שהשמלות לא יהיו שקופות או עשויות מבדים שנדבקים לגוף.

הרי לא כל שמלה יכולה להילבש עם חולצת בסיס מתחתיה או שרוולון מעליה ולהיחשב כשמלה צנועה. זה שילוב מנצח שבין סגנון העיצוב המעודן של השמלות, לבין עיצוב הפריטים המשלימים להן בהתאמה ישירה לכל דגם ודגם.

בחנות הסטודיו יש קולקציה שלמה של פריטים משלימים שעוצבו במחשבה על הצנעת שמלות מבלי לקלקל את המראה שלהן, ואף להפך, להשלים אותן ברמה מאד גבוה ולהוסיף הידור למראה כולו.

הפריטים הם: חולצות בסיס בגזרת מיני (עד מתחת החזה- כמעין גוזיות עם שרוולים) במבחר גדול של גזרות, בדים וצבעים, שרוולונים חצי שקופים או אטומים לגמרי, ג'קטים קטנים במגוון גזרות, תחתיות רשת/תחרה ועוד.

במידה ולא נמצא שום פתרון קיים על הקולב להצנעת השמלה, בסטודיו קיימת מתפרה וניתן לקבל פתרון חדש ומקורי במקום מהמעצבת.

למצוא שמלה ללא פתרון של צניעות במקום אחד, ולחפש אחר פריט תואם במקום אחר זוהי טעות שיכולה להוביל לתסכול, לטרטור, לבזבוז כסף ולבזבוז זמן יקר בחיפושים אחר הפתרון שאולי כלל לא ימצא.

על כן לקנות אצל גלית מערכת לבוש שלמה ופתורה זוהי קניה חכמה, החוסכת את הסיכונים הללו, ונותנת שקט נפשי מיום קניית השמלה ועד ליום האירוע.

שיהיה במזל טוב.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI