הצגת מאמרים השייכים ל: לפני ואחרי החתונה

 
 
 

טיפים לעיצוב שולחן אירוח:

אתם עסוקים בהכנות לקראת האירוח, בנוסף לארוחה הטעימה שאתם מכינים, כדאי גם לשים לב לעיצוב שולחן האוכל, שינעים לכם את הארוחה וייצור לכם אווירה טובה.

מס' טיפים פשוטים לעיצוב השולחן:

צבעים: כדאי לשים לב לשילובי צבעים, הן של המפה, כלי האוכל, מפיות ועיצובים על השולחן, פרחים, נרות, פמוטים, מפיות וכו'.

מס' שילובי צבעים אפשריים לשולחן החג:

לתחושה חגיגית במיוחד: הכל בלבן, מפה לבנה, נרות לבנים וגם זר פרחים שכולו לבן ישרו תחושה של התחלה חדשה טוהר וצחיחות נקייה, אלגנטי ומרשים ביותר.
בזרי פרחים לבנים משתלבים: סייפנים, ליליות, סטארגייזר, שושן צחור, ליזיאנטוס, חרצית, לוע הארי ובבונג.

לתחושה דרמטית: שילוב של צבע זהב או שמנת עם אדום או בורדו. מפה זהובה, או בצבע שמנת קרם עם מפיות אדומות או בורדו, נרות אדומים וזר פרחים משולב בצבעים של צהוב אדום וברונזה. ישרו תחושה של אנרגטיות רבה חיוניות ושמחה. בזרי פרחים ניתן לשלב בצהוב: ליליות, וורדים, חרצית צהובה/ חרצית ברונזה זהב, חמניות. באדום: גרברות, סייפנים, וורדים, חרצית, היפריקום, ופלפלים לקישוט.

לתחושת רעננות : שילוב של צבע וורוד וירוק. מדובר על גוונים רכים של ירוק בהיר וורוד בהיר, מפה בגוון ורוד עתיק, ונרות בגוון ירוק בהיר, מפיות משולבות בשני הצבעים, זר פרחים משולב של וורוד וירוק ישרו תחושה של נעימות ורוגע. בזרי פרחים ניתן לשלב: בוורוד: וורדים, אלסטרומריה, ליזיאנטוס, סטארגייזר, ליליות, גרברות, חרצית, שורש אסטר, לוע הארי, ציפורן ננסית, בירוק: עד עד, חרצית, מובידיק, מגינית, עלי אקליפטוס, ארליה וליזיאנטוס.

לתחושה אנרגטית ושמחה במיוחד: שילוב של מספר צבעים היוצרים מגוון ססגוני ומרהיב בדומה  לצבעי הקשת. מפה בצבע ניטראלי ושקט כמו: לבן, או שמנת או זהב, על מנת ששאר אביזרי הקישוט יהיו צבעוניים ויוכלו להתבלט: לדוגמא: מפיות בצבע אדום/ בורדו, או וורוד, או ירוק  או סגול, נרות בצבע זהה לאלו של  המפיות וזר צבעוני ישרו תחושה שמחה, קייצית ואנרגטית. בזרי פרחים ניתן לשלב: פרחי בר מכל הסוגים, חרצית, גרברה, שורש אסטר, ליזאנטוס, ענפי אקליפטוס.

מומלץ על שולחן האוכל להניח זר / סידור פרחים נמוך, על מנת שהסועדים יוכלו לשוחח בזמן הארוחה, במידה ורוצים זר פרחים גדול ומרשים ניתן להניח במבואה  או על שולחן בופה.

שיהיה לכם אירוח נעים ובהצלחה,

איה

© כל הזכויות שמורות לאיה עיצוב בפרחים  

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI