הצגת מאמרים השייכים ל: קייטרינג ובר

 
  • טיפים שיעזרו לכם בסידור דוכן הממתקים

 
 

תכנון וארגון החתונה כולל תהליך ארוך ומייגע של חשיבה על פרטים חשובים מכריעים אך גם פרטים קטנים חשובים לא פחות. בגלל זה, התכנון יכול לגזול זמן רב, ומצד שני, יכול להיות מהנה ומאוד מספק. כשמצליחים ביעילות ובעזרת האנשים הנכונים להגיע לאירוע שישלב את כל מה שאתם רציתם בחבילה אחת.  החתונה יכולה להיות כלי בידיים של החתן והכלה להביע את עצמם. חלק מהבחירות שעל החתן והלכה לבצע כוללות: בחירת המיקום והאולם לאירוע, בחירת העיצוב והמראה של המקום הנבחר, האוכל והמנות שיוגשו ועוד המון המון המון דברים...

אז, בימים שבהם בחתונות כבר עשו הכל, איך אפשר לפנק את האורחים באמת? בעזרת בר ממתקים, עם או בלי מפלי שוקולד, הממתקים שאתם תבחרו, וההתאמות והנגיעות הקטנות שיהפכו את בר הממתקים לחוויה המפנקת שלכם!

היכרות ראשונית עם בר הממתקים שלכם

בדרך כלל בר הממתקים ממוקם על גבי שולחן אחד, ומרכז את כל הפינוקים במקום אחד, שיהיה נגיש ונוח. ניתן להשתמש בשולחנות של האולם, ובמידת הצורך ספק השירות יגיע עם שולחנות מתאימים במיוחד להגשה ושירות של קהל. כלי ההגשה עצמם חשובים באותה המידה, ואופן הסידור של כל הכלים, הממתקים ומפל השוקולד הוא מלאכתם של המקצוענים. השולחן והכלים צריכים להיות מוכנים ל"התנפלות" של האורחים – ילדים ומבוגרים כאחד, לא יכולים להישאר אדישים למראה בר ממתקים...

התאמת בר הממתקים לעיצוב ולצבעים של האירוע

בחירת הממתקים והכלים הנכונים יכולים להיות עוד משהו קטן שבו תוכלו להשתמש בשביל לשדרג עוד קצת את האירוע שלכם. בר ממתקים (כפי שראיתם או תחוו בעתיד) יכול להיות מאוד בולט או מצד שני יכול להיות רקע מושלם לאירוע שלכם, הכל בהתאמה לרצונות שלכם. שמירה על הרעיון העיצובי הכללי של החתונה שלכם, לא רק על ידי התאמה של בר הממתקים, העיצוב, וכלים עצמם, אלא גם הממתקים עצמם יאפשר לכם שילוב בר ממתקים באופן מושלם בחתונה שלכם. כמובן, שאם אתם רוצים פשוט להוסיף קצת צבעים וטעמים חתונה, כלים שקופים, ומגוון רחב של ממתקים יעשו את זה באופן מושלם!

שילוב כלי ההגשה בבר הממתקים

גיוון לא רק בממתקים אלא גם בכלי ההגשה מאפשר טווח רחב יחסית למשחק מבחינת ההתאמה של העיצוב מצד אחד, תוך שמירה על נוחות ופשטות של המלאכה החשובה ביותר – אכילת הממתקים! לכל סוגי הממתקים יש כלי שיותר מתאים להם, ממתקים או פירות שחובה להגיש אותם על גבי שיפודים ובכלים גבוהים, ממתקים בכלים רחבים עם כפות הגשה, או כלים "סטנדרטיים" על מלקחיים קטנים.... בכל מקרה, הספק של השירות ידע לתת לכם את הטיפים הנכונים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

בחירת הממתקים

שיקולים רבים נכנסים, אבל אופן הבחירה צריך להיות פשוט מאוד , על פי "תחושת הבטן" שלכם. תבחרו את הממתקים שאתם והאורחים שלכם תאהבו. באמת שאין יותר פשוט מזה. תמיד תחשבו (קצת) על האורחים שלכם: כשרות, מגבלות סוכר, וטעמים וממתקים שאולי אתם לא כל כך אוהבים אבל שפשוט חייבים להיות חלק מבר הממתקים. כמובן, ההתאמה של הממתקים לעונת השנה, פירות וסוג הממתקים עצמם צריכים להישקל.

והכי חשוב ? פשוט להינות ולשמוח!!! המטרה של בר ממתקים ומפלי שוקולד, ושל ספק השירות הוא לתת לכם עוד משהו קטן שיהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI