הצגת מאמרים השייכים ל: קייטרינג ובר

 
  • קייטרינג לאירועים- כל אירוע הוא עולם שלם אם אתם זוג או משפחה, סביר להניח שאתם עומדים בפני הפקת אירו

 
 

ארבעה פרמטרים מובילים בבבחירת קייטרינג:

·          הראשון מביניהם הוא המיקום בו נערך האירוע. לא כל חברת קייטרינג לאירועים עושה הפקות בטבע, למשל. לשם כך נדרש ציוד ייעודי ומקצועי כגון מטבח נייד וריהוט המתואם לטבע. לכן, לפני שאתם ממהרים לעשות טלפונים לחברות ההסעדה השונות, חשוב מאוד שתדעו היכן בדיוק האירוע שלכם נערך.

אם בחרתם לערוך את האירוע בגן אירועים מסודר, הרי שברוב המקומות הללו יציעו לכם את קייטרינג הבית או רשימת חברות לבחור מתוכה.

·          הפרמטר הדומיננטי השני בבחירת חברת קייטרינג לאירועים הוא סוג האירוע. חגיגת חתונה שונה לחלוטין מחגיגה של ברית, למשל. בריתות הן הרבה פעם אירועי צהריים קלילים ולעיתים גם כוללים פחות מוזמנים מאשר חתונה. תפריט עבור ברית בהחלט יכול להיות תפריט חלבי של מספר לא גדול של מנות, בסיסי יותר ופחות מחייב מאשר עבור חתונה.

בדומה לכך, אירוע של ברית שונה בתכלית מאירוע עסקי בתוך חברה. באירועים עסקיים הרבה פעמים מדובר בהרמות כוסית או ציון חג מסויים, שלצורך העניין בהחלט תוכל להספיק גם רק אספקה של כיבוד קל, ועדיין מנהלי החברה יבחרו להזמין חברת קייטרינג כשר לאירועים שתדאג למאפים מתוקים ומלוחים, עוגות, עוגיות, ושתייה קרה וחמה.

·          השלישי הוא התקציב. לפני שנכנסים לענייני טעימות ופגישות לגבי סוג התפריט יש לדעת מראש את התקציב המוגדר עבור חברת הקייטרינג. מומלץ לחשוב מראש גם על סוג התפריט שתרצו: האם דמיינתם אותו בשרי או חלבי? ואולי תרצו להוסיף איזו אטרקציה מעניינת כמו בר סושי, קרטיבים קרים בזמן הריקודים לשם ריענון או מיני המבורגרים לשעות הקטנות של הלילה?

 

·          אחרונות בסדר, אך לא בסדר החשיבות, נכנסות ההמלצות. לפני כל עסקה גדולה שבאים לעשות, כדאי לבדוק טוב לגבי חוות דעת של לקוחות קודמים. מומלץ מאוד גם לוודא שהשירות, ולא רק האוכל, היה איכותי ושמנהלי הקייטרינג היו קשובים ואוהדים.

 

כל חברת קייטרינג אירועים מקצועית תשמח לערוך לכם ערב טעימות מענג...  נצלו את הערב הזה להתרשמות וההעזרו בו לקבלת החלטה נבונה. אפשר להוסיף קייטרינג אסאדו

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI