הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
 
 

חתונה קטנה או חתונה גדולה ?!

כשניגשים לתכנן את הערב החד פעמי שבו הופכים לאחד, כל הפרטים הקטנים מסביב נוטים לבלבל ולהסיט את הדעת ממה שאנחנו באמת רוצים. מאיך שבאמת חלמנו שהיום הזה יהיה!

מצד אחד יש אותנו, החתן והכלה, ואנחנו רוצים שאת הערב הזה לא נשכח לעולם! אחרי הכל זה היום היחיד שבו התעוררנו בבוקר רווקים והלכנו לישון בלילה כזוג נשוי. אז בין הרגע שבו פקחנו את העיניים ועד לרגע שבו עצמנו אותם יש אלפי רגעים שיבנו את התמונה הכללית והם שיקבעו איך היום המיוחד הזה הולך להיראות! 

מצד שני, אנחנו צריכים לרצות את ההורים, הדודים והחברים שבאים לשמוח איתנו וההתעסקות בכל מה שיעשה להם טוב יכולה להשכיח מעניינו את מה שחשוב לנו. 

ואז מתחילים לחשוב, אולי נעשה חתונה ממש קטנה ואינטימית, ככה לא יהיה לנו כאב ראש ונחווה ערב רומנטי ובלתי נשכח! או שנעשה אירוע ענק שכולם ידברו עליו ואמנם אנחנו נהיה עסוקים בארגון והכנות ולא נזכור כלום מהיום הזה, שעלול להפוך למטיש אבל יהיו לנו תמונות מעלפות והאורחים יזכרו טוב טוב כמה פינקנו אותם.

אז חתונה קטנה או גדולה ?!

זוגות יקרים התשובה היא חתונה קטנה שהיא גדולה! 

כמות מוזמנים שלא תעלה על 200 אנשים, מקום שמספק לכם את כל מה שנדרש מבחינת אוכל ועיצוב וכך תוכלו להרוויח משני העולמות!

מצד אחד יהיו לכם כמות אורחים לא קטנה מידי ותוכלו לכבד את המשפחה והחברים שאתם באמת מכירים! ומצד שני תוכלו להנות ולשמוח בערב החתונה שלכם מבלי להתפשר על הפרטים הקטנים. כי כמו שאתם יודעים - אלוהים נמצא בפרטים הקטנים!

תוצרת הארץ הינו חלל מודולארי המותאם לאירועי בוטיק בעלי אופי ייחודי שמשדר אווירה יוקרתית בלב ליבה של תל אביב. עיצוב אורבני שכבר מרגע הכניסה למתחם תוכלו ליהנות מרהיטים מעוצבים, מטבח שף בעל תפיסה קולינרית חסרת פשרות, אסתטיקה ודיוק בכל הפרטים, קטנים כגדולים, או בעצם כמו שהמלצנו לכם לעשות - חתונה קטנה שהיא גדולה.

ליצירת פרטים וקבלת הצעת מחיר:

טל' - 03-5351400

נייד - 050-4674679 (שי).

 

מזל טוב, צוות תוצרת הארץ. 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI