הצגת מאמרים השייכים ל: תכנון וארגון החתונה

 
 
 

מאת קורה שורץ

חתונה חמה בחורף קר

הפנטזיה של הזוגות היא בדרך כלל לכוון של חתונה בקיץ. מצד שני, כל זוג רוצה חתונה מקורית. אז הנה לכם מתכון לחתונה מקורית, שונה, רומנטית ?וגם זולה יותר מחתונה קיצית סטנדרטית.
אני מדברת על חתונה בחורף, ובואו נראה למה כדאי לכם.
אני אביא מספר דוגמאות שימחישו חיש-קל למי ולמה כדאי לחשוב על חתונה בחורף.
למשל, נניח שיש לכם מספר אורחים כזה שבקיץ אף גן אירועים לא מוכן לקבל אתכם.במקרה כזה, נסו לחשוב על חתונה בחורף. בחורף המינימום הנדרש הופך למינימאלי באמת. למשל, מקום שלא מקבל פחות מ-350 איש לחתונה בקיץ, יקבל בחורף גם 250, ועם מעט לחץ פיזי מתון -אפילו 200.
נחשוב כעת על קונספט אחר לגבי החתונה: נניח שאתם "נעולים" על יום חמישי ,אבל מספר האורחים הנדרש בספטמבר הוא 400.ומה אם לכם יש רק 300 אורחים? נסו את התקופה החורפית שבין ראשון לנובמבר ועד ראשון במרץ. מובטח לכם שלא יסרבו לכם.
בואו ניגע כעת גם בהיבט הכלכלי.
לכל המתלבטים למה כדאי לחשוב על חתונה בחורף כדאי לדעת : כמו שמתכת שמתפשטת בחום ומתכווצת בקור, כך המחירים במקומות האירועים.המחירים למנה בחתונה מתכווצים בחורף בכ-20% לעומת הקיץ.גם אם יש לכם רק מעט אורחים, ההבדל במחיר משמעותי למדי.

ומהצד השני של המתרס, בואו נתייחס מעט גם לאורחים בחתונה.
סטטיסטית, יש הרבה פחות חתונות בחורף מאשר בקיץ. לכן, ישראלי ממוצע שמוזמן לכשלוש חתונות בחודש בקיץ, ורק לחתונה אחת מדי חודש בחורף, נוהג להיות הרבה יותר נדיב בחתונה בחורף. אתם צפויים לקבל מתנות בערך ב-20% יותר גבוהות( הכוונה לצ'קים- לא לגובה הכוסות של סט הקריסטל...)

אז בואו נראה איך עושים זאת, הלכה למעשה.
בחרו מקום שמשדר אינטימיות וחום. נסו למצוא מקום עם חניה קרובה או צמודה , כך שהאורחים לא יירטבו בגשם. ואם כבר ירד גשם, דעו לכם שלפי האמונות התפלות, גשם בחתונה יביא לכם ברכה.מה גם שהחורף הישראלי הרבה יותר ידידותי למשתמש מאשר החורף האירופי או האמריקאי, וזאת מבלי שנזכיר את רוסיה ואת סיביר. לתשומת ליבם של כל אלה שמקנאים באנשי חו"ל!
תדאגו לביגוד הולם, כדי שלא תתקררו לפני ההגעה לאולם. אגב, אפשר למצוא בגדים מדהימים גם לחתונה החורפית!
לגבי התפריט:בחרו מנות לחימום הלב והקיבה. למשל, פונץ' חם לקבלת הפנים, בנוסף לשאר המשקאות. מרק חם ומהביל - רצוי סמיך. אם בלחמים מדובר, רצוי לחמים שיצאו זה עתה מהתנור, או פוקצ'ות חמות. איזו חתונה חמה זאת הולכת להיות!
פנקייק חם לקינוח, ערמונים קלויים, תפוחי עץ אפויים-וזה רק חלק מהאפשרויות.
הבעיה היחידה שנותרה היא לגבי צילומי חוץ? יש הרבה מקומות מקורים ומקוריים שבהם ניתן להצטלם נהדר, מבלי להזיע בחום הלוהט.
ולאחר ליל החתונה, מה יותר מפתה מאשר להתכרבל יחד מתחת לשמיכת הפוך? נראה לכם שזה אפשרי גם בקיץ?
מזל טוב חם לכל המתחתנים בחורף!

 

מקור המאמר: www.Articles.co.il   - מאמרים לשימוש חופשי

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI