הצגת מאמרים השייכים ל: אופנה, שמלות , איפור ויופי

 
  • תסרוקת כלה - דרך לא קלה למראה מושלם חלק א'

 
 

 

מאת דויד יושבייב

 

עונת החתונות נמצאת בעיצומה. במטרה להעיף את כולם מהרגליים ולהפתיע, עסוקות הכלות לעתיד בחיפוש בלתי פוסק לאחר המראה הבלתי הנשכח.
והוא מבוסס תמיד על שלושה מרכיבים עיקריים : שמלה, תסרוקת ואיפור.
על מראה הכלה המושלם ישקדו חבריהן הטובים של הכלות לעתיד: המעצב, המאפר ומעצב השיער. כיצד נוצרת תסרוקת הכלה , לאיזה פרטים כדאי וחשוב לשים לב, ומתי צריך להתחיל לתכנן. מהם השלבים העיקריים של הכלה בדרך למראה מושלם ביום הגדול, כל העצות והטיפים מוגשים באדיבות מעצב השיער הישראלי דויד יושבייב, בעל סלון
DY  , תל אביב.

תקופת ההכנה

ביום החתונה כל כלה רוצה להרגיש ולהראות מלכה. עובדה זו כבר מזמן הפכה להיות לנחלתם של העוסקים בתחום היופי והאופנה וחתומה במגזיני חתן/כלה הרבים. את החיפוש אחר התסרוקת המושלמת רצוי להתחיל מדפדוף בתמונות במגזינים אלה וכן כדאי לערוך שיחה מקדימה עם מעצב השיער הנבחר.
לדוגמה מצאתם תמונה של תסרוקת חלומותיכן, והגעתן איתה למעצב השיער. התוצאה צריכה להיות מושלמת ולכן כדאי לסמוך ולשמוע בעצת המומחה. אבל יותר מכך חשוב ללכת איתו יד ביד למטרה המשותפת - להראות מושלם ביום הגדול !

מתאימים את התסרוקת לפנים

ראשית, התסרוקת צריכה להתאים לצורה ותוויי פניך, לגובה ומבנה גופך. איזה שלא תרצי להיות ביום חתונתך - עדינה, רומנטית, בולטת, דרמטית, אקסטרווגנטית או מעט אוונגרדית מטרתו של מעצב השיער להדגיש מקסימאלית את יתרונות מראך הטבעי, לפתוח את יופי הפנים ולהדגיש את האיפור. לפיכך, העדיפות תינתן לשיער אסוף - זוהי תמיד אופציה מנצחת שכן מתאימה כמעט לכולן. בנוסף תסרוקת כזו תוסיף לגובה שלך עוד כמה סנטימטרים.

יצירת מראה הרמוני

חשוב שהמעצב יראה מראש את שמלת הכלה והאקססוריז הנבחרים, על מנת לשוות למראה ההרמוני גימור של תסרוקת מתאימה. תסרוקת הכלה זו תמיד יצירת אומנות ושיא עבודתו של כל אומן שיער, בה ינסה להביא המעצב לידי ביטוי את עולמכן הפנימי, הרוחניות וייחודיות של אופייכן וכמובן את מצב הרוח המרומם והאור הפנימי שלכן ביום החתונה.

מדגישים את הנשיות

מגמת העונה - חזרה אל ערכי העבר. "משהו חדש זה תמיד משהו ישן שנשכח" ולפיכך מתחילים את הספירה מחדש מהעבר אל העתיד. כיום בשיא האופנה נמצאים תסרוקות בסגנון שנות ה60-70 הקלאסיות.
מובילי דעת הקהל באופנה מזכירים כי הצניעות תמיד מקשטת את האישה, לפיכך הכלות אלגנטיות, קלאסיות ומאוד נשיות. אופציות ישנן בלי סוף ולכל מעצב ויז'ן משלו, את הכיוון העיקרי אפשר לתאר בשני מילים - נפח וגובה. במרכז החגיגה תסרוקות גבוהות ובעלות נפח, גלים בסגנון מרלין מונרו, שיער אסוף על העורף או על הקודקוד - כל זה ניתן לקשט ע"י אבני סוורובסקי, נצנצים, פנינים, אבני חן צבעוניות, פרחים מלאכותיים או חיים. כתרים, חוטי פנינים, שרשראות מנצנצות, סיכות לשיער - כל אלו תוספות נפלאות למראה הנשי של הכלה.

 

מקור המאמר: www.Articles.co.il   - מאמרים לשימוש חופשי

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI