הצגת מאמרים השייכים ל: מקום לחגוג

 
 
 

מאת קרין מוסקונה

 

חווית חתונה אחרת-
חתונה על פני סופ"ש שלם!

כידוע לכם, עולם החתונות מחפש כל הזמן להתחדש ולהתרענן, כולם רוצים שהחתונה שלהם תיזכר כחתונה אחרת. "לא כמו כולם" זה המשפט הקבוע...
בתהליך יצירת החתונה המיוחדת הזו, הזוגות מגלים פתיחות רבה וגורמים ליצירתם של טרנדים חדשים כל הזמן.
טרנד שבלט בהפקות שלנו בשנה החולפת הוא "חתונת סופ"ש".
חתונה שמתחילה בשישי בצהריים, נמשכת לתוך הלילה, כוללת לינה כזו או אחרת , ארוחת בוקר מפנקת יחד עם כולם וחזרה הביתה.
למי זה מתאים?
- לזוגות בעלי משפחות תומכות ובעלות "ראש פתוח", המוכנות "לטרטר" את האורחים למרחקים גדולים מהמקובל (בד"כ, החתונות הללו נערכות בלוקיישנים אקזוטיים בדרום או בצפון, דבר המצריך נסיעה אם מדובר בזוג מהמרכז)
- לזוגות שיש להם קהל גדול של חבר'ה צעירים או צעירים ברוחם, שמסוגלים לתחזק מסיבה לתוך הלילה.
- למי שבאמת מחפש חוויה מרגשת מגבשת ואחרת!
בחירת המקום:
בחירת המקום היא כמובן המרכיב החשוב ביותר בחתונה שכזו, מאחר ויש לבחור מקום שמאפשר לינה לכל האורחים, בתנאים טובים, במחירים סבירים והכי חשוב באופן ייחודי.
הרי זו לא חוכמה לעשות חתונה בסתם מלון גדול ולשכן את האורחים בחדרים...לכן, אנו מחפשים מקומות בעלי אופי שונה עם דגש על מקומות שהקהל הרחב פחות מכיר.
למשל , הפקנו חתונות בלב המדבר, כאשר החתונה עצמה נוצרה "בשטח" בבחינת "יש מאין" עם מעברים מפתיעים מאזור קבלת פנים לאזור חופה (עם גמלים ברקע...!) , לאזור משתה וסעודה מדברית , ריקודים ולינה במאהלים בדואיים מושקעים. אגב, חשוב לאתר מקום בו יש בכל זאת מס' מסוים של חדרים בשביל המשפחה הקרובה והאורחים המבוגרים יותר.
גם בצפון הארץ, ישנם מקומות חמד רבים, הכוללים טירות מיוחדות שיש בהן גם אפשרות לינה, יערות פתוחים ולינה במלונות בוטיק קטנים ועוד.
לוגיסטיקה: כמובן שמדובר בלוגיסטיקה מורכבת הכוללת בחירת קונספט, הרשמה מדויקת וקבלת נתוני אמת על כמות הלנים, גילאים (למשל, במידה ויש הרבה ילדים, יש לדאוג לפעילות עבורם), דרכי ההסעה , גם תכנון לו"ז האירוע חשוב במיוחד כדי לשמר שיאים ולא לגרום לאירוע ארוך וסתמי, ועוד ועוד. קונספט שכזה מצריך מן הסתם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בסוג כזה של הפקות.

זהו, טעימה על קצה המזלג בלבד...אך אם יש לכם תאבון אתם מוזמנים להמשיך ולדמיין איתנו יחד.

מקור המאמר: www.Articles.co.il   - מאמרים לשימוש חופשי

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI